tworzenie strony internetowej – proces od podstaw:

Budowanie strony internetowej to wieloetapowy proces. Zaprojektowanie i stworzenie intuicyjnej witryny wymaga sporego doświadczenia oraz inwestycji czasu. Aby projekt dopracowany był w 100%, konsultujemy się ze swoimi klientami na każdym etapie kreacji strony.

Etap I – rozpoznanie i analiza potrzeb przy projektowaniu strony www

Jest to jeden z najistotniejszych etapów w procesie kreacji strony www. Prawidłowa analiza i skierowanie treści do konkretnego odbiorcy jest gwarancją sukcesu. Na tym etapie najważniejsze są odpowiedzi na niezwykle istotne pytania: jaki jest zamierzony cel strony oraz do kogo ma ona być skierowana? Dzięki merytorycznej wiedzy oraz doświadczeniu jesteśmy w stanie pomóc Państwu z rozwiązaniami tak, aby były one przejrzyste i dostosowane do wybranej grupy docelowej.

Etap II – planowanie i tworzenie strony internetowej

Na tym etapie należy zastanowić się w jaki sposób chcemy przedstawić treści zawarte na stronie www. Ustalony zostaje sposób zaprezentowania merytorycznych kwestii witryny, który jest dostosowany do konkretnych informacji zawartych na stronie. Ponadto opracowuje się łatwy sposób administracji, aby każdy właściciel strony mógł administrować treścią swojej witryny.

Etap III – opracowanie grafiki na potrzeb projektu strony www

Z pomocą zebranych wcześniej informacji dotyczących grupy docelowej i contentu, można zacząć pracę nad stroną graficzną. Jest to jeden z najważniejszych etapów tworzenia witryny, ponieważ grafika jest czynnikiem, który zatrzymuje uwagę odbiorcy internetowego.

Etap IV – zakodowanie i stworzenie strony internetowej

Witryna zostaje zakodowana w języku HTML oraz podpięta pod wybrany wcześniej system zarządzania treścią.

Etap V – uruchomienie strony w serwerze

Jest to ostatni etap tworzenia strony internetowej, w trakcie którego witryna zostaje powołana do życia na wcześniej wybranym serwerze.

Każdy etap projektowania zachodzi w konsultacji z klientem, aby uniknąć nieporozumień i stworzyć unikalny projekt. W przypadku problemów z zarządzaniem treścią strony www czy innymi problemami związanymi z istnieniem witryny w sieci, oferujemy swą pomoc i wiedzę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *