Pewnie wszyscy zauważyli, że siłownia to ostatnimi czasy naprawdę modne miejsce w naszym kraju. I naprawdę kapitalnie. Należy potrafić dbać o swoja tężyznę fizyczną, organizm, naturalnie o to jak wyglądamy również. No dobra, ale czy w istocie potrafimy dbać o siebie? Często nie – dlatego właśnie nie jest trudno zauważyć bardzo duże zapotrzebowanie na trenerów personalnych. Choć wcale nie jest powiedziane, że trener personalny wcale nie powinien martwić się o ilość klienteli. Szczególnie początki jako trener personalny nie są zbyt łatwe. Wiadomo, że nie posiadamy odpowiedniej reputacji, przynajmniej na dzień dzisiejszy.

    Fantastycznym pomysłem jest stworzenie profilu na Instagramie. Jeżeli będzie on ciekawy, będziemy mieć naprawdę wielu followersów. A to sprawi, iż będziemy całkiem popularni. No przynajmniej w wąskiej grupie osób. Ciekawe fotki, które naturalnie są okraszone ciekawymi treściami to jest to. Absolutnie nie można zapominać, że to w jaki sposób wyglądamy jest ważne, bo to właśnie my jesteśmy swoją najlepszą wizytówką. Jeśli raczej nie wyglądamy świetnie, Instagram oraz inne społecznościówki nie dadzą nam dużo. Facebook również jest doskonałym narzędziem reklamy, choć akurat o tym medium społecznościowym postaramy się opowiedzieć innym razem.

    Oprócz tego powinniśmy mieć na uwadze, że własna strona to ciągle coś bardzo ważnego. Nie jest powiedziane, że nasza najbardziej wskazana wizytówka w Internecie to social media. Choć na pewno są one bardzo ważne. To akurat szczera prawda, lecz bez najmniejszego cienia wątpliwości twarde realia są takie, że trener osobisty ma pod górkę bez własnej strony internetowej. To dodatkowy koszt, to jasne, ale tak czy siak bez dwóch zdań warto.

{Reportaż|artykuł|Wpis|Tekst napisany we współpracy z: konferencja 2019